گوشت بوقلمون در کرج موجب مرگ ملکه الیزابت شد

گوشت بوقلمون که معمولاً فقط بوقلمون نامیده می شود، گوشت بوقلمون در کرج  است، معمولاً بوقلمون های اهلی و همچنین بوقلمون های وحشی این یک غذای پرطرفدار است.

به ویژه در آمریکای شمالی، جایی که به طور سنتی به عنوان بخشی از رویدادهای مهم فرهنگی مانند شکرگزاری و کریسمس و همچنین در غذاهای استاندارد مصرف می شود.

بوقلمون ها به صورت تکه تکه و آسیاب شده و همچنین به روشی مشابه مرغ با سر، پاها و پرهای جدا شده فروخته می شوند. «تاج» بوقلمون سینه پرنده است که پاها و بالهایش برداشته شده است.

بوقلمون های کامل منجمد همچنان محبوب هستند. بوقلمون ورقه شده اغلب به عنوان گوشت ساندویچی استفاده می شود یا به عنوان غذای سرد سرو می شود.

14867961 – chicken drumsticks

در برخی موارد که در دستور العمل ها به مرغ نیاز است، می توان از آن به عنوان جایگزین استفاده کرد. بوقلمون چرخ شده فروخته می شود و اغلب به عنوان جایگزین سالمی برای گوشت چرخ کرده به بازار عرضه می شود.

بدون آماده سازی دقیق، معمولاً در نظر گرفته می شود که بوقلمون پخته شده رطوبت کمتری نسبت به سایر گوشت های طیور مانند مرغ یا اردک دارد.

بوقلمون های وحشی، در حالی که از نظر فنی همان گونه بوقلمون های اهلی هستند، طعم بسیار متفاوتی با بوقلمون های پرورش یافته در مزرعه دارند.

تقریباً تمام گوشت تیره با طعم شدیدتر است. طعم نیز می تواند در فصل با تغییرات در علوفه موجود تغییر کند، و اغلب گوشت بوقلمون وحشی را در اواخر تابستان با طعمی بدتر می کند.

به دلیل تعداد حشرات بیشتر در رژیم غذایی آن در ماه های قبل. بوقلمون وحشی که عمدتاً از علف و غلات تغذیه می کند، طعم ملایم تری دارد. نژادهای قدیمی تر نیز از نظر طعم متفاوت هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.