کیف چرمی دستی وسیله مناسب جهت بکسل کردن کامیون

وقتی از شما پرسیده شد: اصطلاح کیف چرمی دستی را چگونه تعریف می کنید؟ 45 درصد گفتند که جعلی، 34 درصد از اصطلاحات مصنوعی یا مصنوعی و 18 درصد گفتند که از پلاستیک ساخته شده و از حیوانات ساخته شده است.

وقتی تعریف «جایگزین چرم» را پرسیدند؟ پاسخ ها شامل، چرم مصنوعی یا مصنوعی (18٪)، مصنوعی (17٪) مواد اختیاری (9٪)، ظاهر یا احساس شبیه چرم (45٪)، و مصنوعی (18٪).

وقتی از شما پرسیده شد: اصطلاح “پلیر” را چگونه تعریف می کنید؟ پاسخ‌ها عبارت بودند از: جعلی (18%) چرم پلاستیکی یا پلاستیکی (55%)، پارچه ساخته شده از چیز دیگری (9%) و 18٪ دیگر.

وقتی از شما پرسیده شد: آیا در دو سال گذشته محصولات چرمی خریداری کرده اید؟ چرا و چرا نه؟ برخی از دانشجویان (36 درصد) گفتند بله، دارند، 64 درصد پاسخ منفی دادند.

برخی از دلایل عبارتند از اینکه آن‌ها آن را دوست نداشتند یا سبکشان را دوست نداشتند، مسائل زیست محیطی، جایگزین‌های خوب آن‌ها، بوی آن را دوست نداشتند، و «من چرم نمی‌خرم».

وقتی از شما پرسیده شد: در مورد خرید محصولات چرمی چه احساسی دارید؟ چرا این احساس رو داری؟ پاسخ ها شامل این بود که نسبت به حیوانات (36%) اشتباه بود، آنها آن را دوست نداشتند یا سبک آنها نبود (18%) و سایرین (36%).

وقتی از شما پرسیده شد: در مورد خرید اقلام چرمی از قبل فرسوده (مثلاً خرید یک کت یا کفش چرمی از یک فروشگاه ساده) چه احساسی دارید؟ اکثر (63٪) گفتند که خوب است / خوب است و آنها عرضه و تقاضا را تغذیه نمی کنند، 27٪ گفتند که اقلام استفاده شده را خریداری نمی کنند، 18٪ پاسخ های دیگری دادند.

وقتی از شما پرسیده شد: آیا فکر می کنید خرید محصولات چرمی جایگزین مهم است؟ چرا و چرا نه؟ 36 درصد پاسخ مثبت دادند، 18 درصد پاسخ منفی دادند و 27 درصد پاسخ های دیگری دادند. بیست و هفت درصد گفتند که برای حفظ امنیت حیوانات، محصولات چرمی جایگزین خریداری خواهند کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.