کودکی با کارتریج جوهرافشان 901 ماشین بازی کرد

در آخرین بار و با توجه به ظهور تعداد زیادی از مارک های جایگزین کارتریج جوهر، شرکت های چاپ تصمیم گرفتند تا در کارتریج های خود تراشه هایی را معرفی کنند که تعداد برگه های چاپ شده را شمارش کرده و کارتریج را به طور منحصر به فرد شناسایی می کند.

با این کار آنها موفق به شناسایی و رد کارتریج جوهرافشان 901 اصلی شده اند و همچنین از پر کردن مجدد کارتریج ها جلوگیری کرده یا مانع از آن می شوند. برای جلوگیری از این نوع دستگاه ها، کارتریج های خودتنظیم شونده و سیستم های چاپ پیوسته ایجاد شده اند.

چندین روش برای استفاده مجدد از هر کارتریج وجود دارد. این عمل باعث کاهش تولید زباله می شود که توسط کارتریج های مصرف شده اصلی نشان داده می شود.

در حال حاضر شرکت های کارتریج سازی به نام دپو وجود دارند که کارتریج های مصرف شده را دریافت و مجدداً استفاده می کنند و آنها را پر می کنند. این یک عمل اکولوژیکی خوب در نظر گرفته می شود.

یکی از هزینه های اصلی نگهداری از چاپگر دقیقاً جوهر مورد استفاده برای چاپ اسناد است. سرمایه‌گذاری که کارتریج‌های خرید برای چاپگر را ایجاد می‌کند معمولاً ناچیز نیست و مگر اینکه ما در هزینه‌های زیادی زیاده‌روی کنیم.

معمولاً مهم است که قبل از خرید آن هزینه مواد مصرفی چاپگرمان را بدانیم. متأسفانه تا زمانی که مرکب‌های اولیه که معمولاً چاپگر را همراهی می‌کنند فرسوده نشوند و معمولاً تا حدی بارگذاری شده‌اند.

ندانیم ارزش جوهرها چقدر است بسیار معمول است، بنابراین باید در اسرع وقت شروع به مصرف کارتریج‌های جدید کنیم. بنابراین، با توجه به چاپگر خود، زمان آن فرا رسیده است که جایگزین های مختلفی را که برای خرید کارتریج جوهر داریم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.