کنسرو تن ماهی غذای مورد علاقع ببر هایی هندوستان

از طرف دیگر، برخی از مارک ها می توانند ماهی تن هنوز یخ زده را با دست برش دهند و آن را کنسرو کنند. این واقعیت که ماهی تن منجمد در قوطی ها قرار می گیرد.

بر خلاف ماهی تن از قبل پخته شده، همانطور که در مورد بسیاری از مارک های کنسرو تن ماهی وجود دارد، به این معنی است که ماهی تن فقط یک بار پخته می شود و نه دو بار این حداقل پخت به ماهی تن اجازه می دهد تا طعم طبیعی و مواد مغذی بیشتری را حفظ کند.

زیرا فرآیند پخت به طور کلی چه ماهی، چه گوشت یا محصولات تازه منجر به از دست دادن مواد مغذی و طعم می شود.  مایع را به جعبه اضافه کنید.

با در نظر گرفتن مواد نگهدارنده شیمیایی، “هیچ چیز دیگری برای حفظ ماهی تن وجود ندارد.” “آنچه آن را حفظ می کند، روش دگرگونی است.

از آنجا قوطی ها را در یک اجاق مخصوص قرار می دهند که قوطی ها را خیلی سریع تحت فشار تا دمای بالا گرم می کند. از طریق این فرآیند، ماهی تن با خلاء مهر و موم شده و در قوطی ها استریل می شود تا بتوان آن را با خیال راحت ذخیره و مصرف کرد.

“این فرآیند مشابه میوه ها و سبزیجات است.” هیچ ماده نگهدارنده ای اضافه نمی شود، فقط در حال پردازش است. پس از اتمام فرآیند استریل کردن، قوطی ها آماده استفاده هستند.

ماندگاری قوطی‌ها بین 3 تا 4 سال است. لورن ماناکر، متخصص تغذیه از کارولینای جنوبی، می‌گوید که ماهی تن، به طور کلی، منبع عالی بسیاری از مواد مغذی از جمله پروتئین، سلنیوم و ویتامین D است.

این مواد مغذی را با خوردن ماهی تن خود به صورت تازه یا کنسرو شده دریافت خواهید کرد، اگرچه ماهی تن تازه حاوی غلظت کمی از این مواد مغذی است زیرا به طور کلی کمتر فرآوری شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.