کفش کشتی آدیداس اصل را می توان برای دوییدن هم استفاده کرد

از گذشته تا به امروز کفش کشتی آدیداس اصل لباس‌های فعالی هستند که در مسابقات و تمرین برای ورزش کشتی استفاده می‌شوند. آنها همچنین در هنرهای رزمی ترکیبی و کشتی حرفه ای استفاده می شوند.

به طور کلی سبک و انعطاف پذیر هستند، آنها سعی می کنند پای برهنه را تقلید کنند، در حالی که کمی بیشتر کشش و حمایت از مچ پا را فراهم می کنند و شانس کمتری برای ابتلا به بیماری یا آسیب رساندن به حریف با ناخن های باز شده انگشت پا دارند.

در نتیجه، کفش‌های کشتی از طراحی بالایی برخوردار هستند تا از مچ پا پشتیبانی و بالشتک را فراهم کنند. برخی از پاورلیفترها کفش‌های کشتی را هنگام بلند کردن مفید می‌دانند زیرا ضربه‌گیری کمی دارند.

Asics بیش از 50 سال است که کفش‌های ورزشی تولید می‌کند اما هنوز اصول آن تغییر نکرده است. هر چیزی که Asics در مرکز تحقیق و توسعه خود در کوبه ژاپن انجام می دهد.

بر اساس کار علمی با همکاری فشرده ورزشکاران زن و مرد و با یک هدف بسیار روشن توسعه یافته است: فعال کردن ورزشکاران حرفه ای و تفریحی در سراسر جهان برای انجام فعالیت های ورزشی. بهتر است به سطح بالاتری برسند و از خود لذت ببرند.

Asics به طور سنتی با دو و میدانی و با تولید کفش های دویدن با کیفیت بالا مرتبط بوده است، که هنوز هم به عنوان بازار هدف اصلی آن در نظر گرفته می شود.

اما به دلیل تقاضای بالا، Asics طیف متنوعی از محصولات را تولید کرده است تا اطمینان حاصل کند که کفشی برای تقریباً همه بدون توجه به وجود دارد. با چه فعالیت یا ورزشی مرتبط هستند.

نقاط قوت و مطلوبیت یک کفش دویدن Asics: به منظور دستیابی به اهداف خود Asics تحت تحقیقات و توسعه زیادی قرار می گیرد تا اطمینان حاصل شود که کفش رقابتی با بالاترین کیفیت را برای ورزشکار خود تولید می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.