کشف صندل انگشتی پسرانه در غاری مربوط به انسان های اولیه

اگر می خواهید از یادداشت های نادرست جلوگیری کنید، بهترین راه برای پوشیدن صندل انگشتی پسرانه این است که این کار را با در نظر گرفتن ظاهری بوهمیانه انجام دهید. این نوع کفش کاملاً با این سبک معمولی و طبیعی مطابقت دارد و تداعی آن کاملاً طبیعی است.

اگر بوهمی را انتخاب می کنید، به سراغ مواد طبیعی مانند کتانی بروید که برای تابستان ایده آل است. سپس می‌توانید صندل‌های مردانه را با یک پیراهن کتان، کمی گشاد که اولین دکمه‌های آن را باز می‌کنید.

شلوارک یا شلوار کتان یا چینی، یک کمربند چرمی بافته شده و یک شال، اکسسوری ضروری برای شیک‌های هیپی بپوشید. برای مثال می‌توانید از تاپ‌هایی با طرح‌های قومی استفاده کنید که با شلوار بژ بیشتر پوشیده می‌شوند.

بسته به نوع شغل و مدل لباس‌تان، می‌توانید از صندل‌های مردانه نیز در دفتر استفاده کنید. برای متعادل کردن قسمت بسیار معمولی صندل، پیراهن اجباری است که در شلوار کت و شلوار کتان قرار داده شود یا با کت و شلوار چینی پوشیده شود.

بسته به میزان آرامش دلخواه، می توانید یک کمربند چرمی همرنگ صندل خود اضافه کنید ساده و موثر می توانید صندل را با شورت ساده، تی شرت و چند اکسسوری بپوشید.

همیشه سعی کنید رنگ های نسبتاً خنثی و ابتدایی مانند آبی سرمه ای و مشتقات آن، بژ، قهوه ای، خاکی را انتخاب کنید. رنگ ها را برای باشگاه یا سطل زباله پررنگ تر نگه دارید.

همچنین می توانید صندل های مردانه را با شلوارهای بژ ساده تا مچ پا بپوشید. با این کار، یک تی شرت ساده و خوش تراش یا یک پیراهن معمولی این کار را انجام می دهد.

در مورد ظاهر لباس های خیابانی، به رنگ ها توجه کنید. صندل های قهوه ای یا مشکی خود را انتخاب کنید و با رنگ های اصلی بپوشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.