چرم طبیعی خام می تواند سر درد را برای همیشه در مان کند

چرم طبیعی یک ماده بسیار جذاب برای کاربردهایی است که شامل صنایع مختلف از لباس های فنی گرفته تا مد می شود.

مواد تغییر فاز میکرو کپسوله شده (PCM) را می توان با استفاده از چسب پلیمری روی چرم طبیعی خام پوشاند تا خواص تنظیم کننده حرارت مورد نیاز مصرف کنندگان مدرن را اضافه کند.

استفاده از میکروکپسول ها پاسخ حرارتی چرم را در هنگام گرم شدن یا سرد شدن افزایش می دهد و درجه حساسیت حرارتی بستگی به درصد میکروکپسول های اضافه شده بر روی چرم دارد.

خواص تنظیم حرارت چرم ها با هر دو کالریمتری اسکن تفاضلی (DSC) و دوربین حرارتی مادون قرمز (IRT) ارزیابی شده است. انتقال بخار آب و خواص مکانیکی مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت و با چرم بدون پوشش مقایسه شد.

نتایج مشخصه مکانیکی نشان می‌دهد که استحکام کششی و ازدیاد طول در هنگام شکست به طور قابل‌توجهی تحت تأثیر این تیمار پوشش قرار نمی‌گیرد.

تنظیم دمای بدن انسان بر اساس یک سیستم فیزیولوژیکی است که می توان آن را به عنوان یک سیستم بازخورد با حسگرها در هسته و پوست بدن و عوامل موثر به شکل جریان خون پوست (انقباض عروق و اتساع)، فعالیت متابولیک (لرز)، توصیف کرد.

نعوظ و تعریق پوست در واقع یک ماده هوشمند است که می تواند فشار، درد، دما را تشخیص دهد و بنابراین می تواند به هر محرک محیطی واکنش نشان دهد.

پوست مقادیر زیادی عرق تولید می کند تا بدن را در زمان گرما خنک کند، گردش خون را در هنگام سرد شدن تحریک کند، یا هنگام قرار گرفتن در معرض نور خورشید تغییر رنگ دهد.

بدن انسان یک موتور اتوماتیک تنظیم کننده حرارت است. بدن به طور مداوم گرما، CO2 و H2O را از طریق متابولیسم غذا و از طریق فعالیت ماهیچه ای تولید می کند و گرما را از طریق عرق دفع می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.