پتوی مینک قم را می توان برای بادبان قایق استفاده کرد

هنگام انتخاب یک پتوی مینک قم راحت باید به فاکتورهای زیادی توجه کرد. وزن، جنس و اندازه همه ملاحظات مهمی هستند. برای بسیاری از افراد، پتوی سنگین‌تر آرامش‌بخش‌تر است.

زیرا احساس امنیت و امنیت می‌دهد. برخی دیگر پتوی سبک‌تر را ترجیح می‌دهند، زیرا احتمال گرم شدن بیش از حد آن کمتر است. جنس پتو نیز مهم است.

الیاف طبیعی مانند پشم یا پنبه معمولا تنفس بیشتری دارند و بنابراین راحت تر از مواد مصنوعی هستند. در نهایت، اندازه پتو یک نکته مهم است.

پتویی که خیلی کوچک است ممکن است قسمت‌هایی از بدن را در معرض دید بگذارد، در حالی که پتویی که خیلی بزرگ است ممکن است برای جابجایی زیر آن دست و پا گیر باشد.

هیچ چیز مانند غوطه ور شدن زیر یک پتوی ضخیم و دنج در یک شب سرد زمستانی نیست. اما آیا تا به حال فکر کرده اید که این پتوهای ضخیم در واقع چه نام دارند.

خوب، دیگر تعجب نکنید! اصطلاح فنی برای یک پتوی ضخیم “تسلی دهنده” است. راحت‌کننده‌ها معمولاً از دو لایه پارچه ساخته می‌شوند: یک لایه داخلی پرکننده یا مصنوعی و یک لایه بیرونی از پنبه یا پارچه دیگر روکش های زیرین با لایه زیرین نرم اردک ها یا غازها پر می شوند.

در حالی که در روکش های مصنوعی از مواد مصنوعی مانند پلی استر یا اکریلیک استفاده می شود. تسلی دهنده ها اغلب همراه با لحاف استفاده می شوند که نوع دیگری از پتوهای ضخیم هستند.

لحاف ها به طور معمول با پر یا مصنوعی پر می شوند و دارای روکش قابل جابجایی هستند. بنابراین اکنون می‌دانید: دفعه بعد که به دنبال راهی دنج برای گرم ماندن هستید.

به دنبال یک روتختی یا لحاف باشید! نوع پتو بهترین است این همه به ترجیحات شخصی شما بستگی دارد. برخی از افراد پتوی سبک تری را ترجیح می دهند که در صورت گرم شدن بیش از حد به راحتی برداشته شود.

در حالی که برخی دیگر پتوی سنگین تری را ترجیح می دهند که در تمام طول شب آنها را دنج نگه دارد. همچنین کسانی هستند که برای گرمای بیشتر، یک روتختی را ترجیح می دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.