پارچه مبلی لمسه بهترین کادو برای تازه عروس ها در ترکیه

برای انتخاب پارچه مبلی لمسه مبل، باید سبک اتاق را در نظر بگیرید، چه تأثیراتی روی مبلمان اعمال می شود:

اگر فرزندان زیر 5 سال، حیوانات خانگی دارید، باید “ضد پنجه” را انتخاب کنید. میکروفیبر، گله، محافظ اسکاچ مناسب. مبل های آشپزخانه باید به راحتی تمیز شوند و بوی غذا را جذب نکنند. یک گزینه مناسب چرم است.

اگر مبل نزدیک پنجره باز است، روکش باید مصنوعی و مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش باشد. می توانید ترمو ژاکارد، میکروفیبر را امتحان کنید.
پارچه های ظریف را می توان در اتاق نشیمن استفاده کرد.

برای نگه داشتن آنها برای مدت طولانی، در روزهای عادی از پوشش های محافظ ساخته شده از مواد متراکم ضد آب استفاده می کنند.

اینکه کدام پارچه برای روکش مبل بهتر است بستگی به نحوه استفاده از مبلمان دارد. به عنوان مثال، یک مبل چرمی چشمگیر را می توان در دفتر مرکزی نصب کرد.

در عین حال، در یک آپارتمان معمولی، نامناسب، سرکش به نظر می رسد. افراد خانگی باید به دنبال مقاوم ترین پارچه باشند تا بتوانند همیشه از یک مبل زیبا و راحت استفاده کنند.

دوست داران عکس های داخلی زیبا می توانند به مخمل ظریف، مخملی که بعد از چند سال قابل تغییر است توجه کنند.برای اینکه بفهمید چه مقدار پارچه برای روکش مبل نیاز است دو راه وجود دارد.

در هر دو مورد، باید مواد قدیمی را از مبلمان پاک کنید. سپس می توانید تمام سطوح بیرونی مبلمان را اندازه بگیرید یا الگوهایی بسازید.

در مورد اول، شما باید طول، عرض همه عناصر را اندازه گیری کنید. اگر شکل آنها نامنظم باشد، اندازه گیری گسترده ترین و طولانی ترین بخش ها ضروری است.

برای بدست آوردن طول کل اثاثه یا لوازم داخلی، تمام مقادیر عمودی را جمع کنید، 20٪ دیگر به آنها اضافه کنید. عرض اثاثه یا لوازم داخلی به اندازه عرض پهن ترین عنصر مبل خواهد بود.

در حالت دوم، مواد قدیمی حذف شده به گونه ای قرار می گیرد که به طور فشرده در یک مستطیل با ضلع کوتاه 140-150 سانتی متر قرار گیرد.

مهم است که محل نخ های عمودی و افقی را بدون چرخاندن عناصر حذف شده مشاهده کنید. علاوه بر این، شما باید در مورد کمک هزینه درز به یاد داشته باشید برای آنها باید حداقل 2.5 سانتی متر برای هر قسمت بگذارید.

در مورد حذف شده، می توانید کمک هزینه های قدیمی را خم کنید، دور همه موضوع بچرخید. اگر دوباره آنها را خم کنید و دوباره دور عناصر حلقه کنید، چیدمان آنها روی مبل راحت تر خواهد بود.

خودتان می توانید مبل را بکشید. اکثر مدل ها طراحی ساده ای دارند. یا اگر نمی خواهید ابزار بخرید به متخصصان مراجعه کنید. کیفیت اثاثه یا لوازم داخلی بالاتر خواهد بود و مبل تمیزتر خواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.