میگو تازه اصفهان برای تولید کفش در مالزی استفاده می شود

کتابچه راهنمای حسابرسی گواهینامه پرورش میگو تازه اصفهان اکنون در دست توسعه است. آزمایش میدانی استانداردها قبل از تحویل استانداردها و راهنما به شورای نظارت بر آبزی پروری (ASC) انجام خواهد شد.

این مرحله اضافی از آزمایش میدانی به دلیل مقیاس گسترده مزرعه، از مزارع تحت مالکیت تولیدکنندگان بسیار کوچک گرفته تا شرکت های چند ملیتی، ضروری است.

ما در حال رسیدگی به مسائلی هستیم که صدور گواهینامه را برای کشاورزان کوچک آسان‌تر می‌کند مانند اینکه آنها را قادر می‌سازیم در خوشه‌های 50 تا 60 مزرعه سازماندهی کنند و به‌صورت گروهی برای صدور گواهینامه اقدام کنند.

آنها با فعالیت اداری به عنوان یک مزرعه، هزینه واحد صدور گواهینامه را کاهش خواهند داد. WWF با تولیدکنندگان در سراسر جهان همکاری می کند.

تا به آنها کمک کند تا به سمت کشاورزی مسئولانه حرکت کنند. بسیاری از مزارع پرورش ماهی داوطلب می شوند تا قبل از نهایی شدن کتابچه راهنمای حسابرسی با هزینه شخصی خود آزمایشات مزرعه ای انجام دهند.

در بلیز و اکوادور، کشاورزان از ارزش پذیرش استانداردها به عنوان وسیله ای برای متمایز کردن خود از رقبای خود قدردانی می کنند. آنها درک می کنند که مدت زیادی طول نخواهد کشید که مصرف کنندگان محصول گواهی شده را درخواست کنند.

ما با زنجیره های مواد غذایی، مارک ها و رستوران ها برای خرید میگوی پرورشی تولید شده مطابق با استانداردها همکاری می کنیم و تاکنون از نتایج آن خوشحالیم. به طور خاص، انجمن خرده فروش هلند متعهد شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.