مصرف سویا کلهر بندر امام به گیاهان پژمرده آن ها را شاداب می کند

طیف وسیعی از غذاها با استفاده از منابع غلیظ پروتئین سویا کلهر بندر امام ، که اغلب به عنوان ترکیبات پروتئین سویا شناخته می شوند، به عنوان پایه تهیه می شوند.

نقطه شروع این مواد، دانه های سویا هستند که با خرد کردن دانه های سویا و حذف روغن با استفاده از یک حلال درجه غذایی تولید می شوند.

مواد اولیه پروتئین سویا عبارتند از ایزوله پروتئین سویا، کنسانتره پروتئین سویا و آرد سویا که به ترتیب از 90-90، 65-90 و 50-65 درصد پروتئین تشکیل شده اند.

این مواد چندین دهه است که به طور گسترده توسط صنایع غذایی استفاده می شود. آنها در طیف وسیعی از غذاها به دلیل خواص عملکردی خود مانند حلالیت، ژل شدن، ظرفیت هیدراتاسیون، امولسیون، چسبندگی چسبندگی و کف کردن استفاده می شوند.

قابلیت هضم پروتئین امتیاز اسید آمینه اصلاح شده روشی برای تعیین کیفیت پروتئین است که توسط اکثر نهادهای نظارتی از جمله سازمان غذا و کشاورزی سازمان ملل متحد و سازمان غذا و داروی ایالات متحده پذیرفته شده است.

PDCAAS با مقایسه مشخصات اسیدهای آمینه ضروری در یک پروتئین با نیاز بیولوژیکی برای IAA و سپس تصحیح قابلیت هضم بر اساس قابلیت هضم پروتئین در انتهای روده بزرگ تعیین می شود.

تحقیقات قابل توجهی در مورد کیفیت پروتئین سویا انجام شده است، اگرچه تا همین اواخر این تحقیقات بیشتر بر منابع متمرکز پروتئین سویا مانند SPI و SPC متمرکز بود. پروتئین سویا به خوبی هضم می شود و دارای الگوی IAA است که دقیقاً با نیازهای انسان مطابقت دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.