مردی با فروش لوله پلی اتیلن ضایعاتی میلیاردر شد

لوله پلی اتیلن ضایعاتی به طور فزاینده ای در پروژه های تامین آب مورد استفاده قرار می گیرند. لوله های پلی اتیلن مزایای متعددی نسبت به انواع دیگر لوله ها دارند.

با توسعه تکنولوژی رزین پلی اتیلن و معرفی نسل سوم لوله های پلی اتیلن (PE100)، این نوع لوله ها به طور فزاینده ای در پروژه های زیرساختی تامین آب در شبکه های توزیع و خطوط لوله انتقال استفاده می شود.

در اکثر کاربردها، لوله های پلی اتیلن طول عمر مورد انتظار بیش از 100 سال را با عملکرد عالی بدون هیچ مشکلی ارائه می دهند. لوله های پلی اتیلن در برابر خوردگی بسیار مقاوم هستند و به دلیل سبک بودن به راحتی حمل و نصب می شوند.

لوله های پلی اتیلن انعطاف پذیر در برابر خستگی مقاوم هستند و تا 50% و 100% بیشتر از تنش طراحی با FOS 1.25 و 1.6 در برابر چکش آب مقاومت می کنند.

سطح داخلی لوله های پلی اتیلن کاملا صاف با زبری 150-155 بر اساس ضریب هازن ویلیامز می باشد. این ضریب در طول سال‌های کارکرد ثابت می‌ماند، بنابراین میزان جریان در لوله تغییر نمی‌کند.

لوله ها و اتصالات پلی اتیلن آبرسانی شرکت P.E.S با قطر 20 تا 2500 میلی متر و کلاس های فشار 2.5 تا 50 بار بر اساس استاندارد ملی INSO 14427 و استانداردهای بین المللی ISO 4427 و EN 12201 تولید می شود.

جدول وزن لوله hdpe Kuzeyboru که با نام لوله پلی اتیلن Kuzeyboru نیز شناخته می شود با ضرب چگالی لوله فشار Hdpe در حساب حجم استوانه ای توخالی و تعیین جدول وزن لوله hdpe انجام می شود.

به دلیل عملیات حرارتی در مرحله تولید لوله Hdpe، مشخصه انبساط را نشان می دهد. بنابراین لازم است در تهیه جدول اندازه گیری لوله اچ دی پی مقادیر تلرانس در نظر گرفته شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.