مایع ظرفشویی ریکا یک لیتری مهریه عجیب زن هندوستانی

مایع ظرفشویی به عنوان یک ماده در ساخت آفات باغچه خانگی کاربرد دارد. خدمات توسعه تعاونی دانشگاه ایالتی اورگان به استفاده از مایع ظرفشویی برای از بین بردن عنکبوت ها اشاره می کند.

محلول مایع ظرفشویی ریکا یک لیتری و آب ممکن است برای از بین بردن لکه های قهوه، چای، روغن زیتون، نوشابه و آب میوه از پارچه ها استفاده شود. یک برند مایع ظرفشویی برای از بین بردن لکه های دستمال پارچه ای سفید یا کم رنگ استفاده شده است.

از صابون ظرفشویی نیز برای جلوگیری از شته ها استفاده شده است. در برخی موارد، صابون ظرف ممکن است برای برگ های گیاه سمی باشد و باعث “سوزاندن” آنها شود.

استفاده از صابون یا مواد شوینده ظرف برای کمک به پخش آفت کش روی گیاهان توسط خدمات ترویجی دانشگاه جورجیا ذکر شده است، اما توصیه نمی شود.

مایع ظرفشویی برای درمان پرندگان آسیب دیده از نشت نفت استفاده شده است. پس از نشت نفت اکسون والدز در سال 1989، مرکز تحقیقات بین المللی نجات پرندگان صدها مورد مایع ظرفشویی دریافت کرد که برای تمیز کردن پرندگان و سایر حیوانات آلوده به روغن ریخته شده استفاده می شد.

مایع ظرفشویی بیشتری در جریان نشت نفت Deepwater Horizon به مرکز تحقیقات بین المللی نجات پرندگان و مرکز پستانداران دریایی اهدا شد. برخی از برندهای صابون ظرفشویی که برای حمایت از پرندگان روغنی در طول نشت Deepwater Horizon اهدا شده اند.

به دلیل نفتی بودن مورد انتقاد قرار گرفته اند.تولید مواد شوینده مایع ظرفشویی خیلی پیچیده نیست. برای تولید، نیاز به فرمولاسیون، مواد اولیه و مخزن اختلاط قابل استفاده و آزمایشی وجود دارد.

برای مواد خام مورد استفاده، مقادیر مورد استفاده و رتبه بندی استفاده از مواد، باید به این فرمول توجه کنید. بنابراین، فرمولاسیون و روش های تولید مواد شوینده مایع ظرفشویی مهم است. اگر فرمولاسیون خوبی نداشته باشید، نمی توانید از هیچ شوینده ای سالم و کارآمد تولید کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.