لوله پلیکا رفسنجان می تواند زانو درد را در استخر درمان کند

لوله های فولادی با روش های مختلفی برای تولید انواع جوش داده شده و بدون درز از لوله پلیکا رفسنجان فولادی با دیواره نسبتا ضخیم که برای محتوی سیالات و گازهای تحت فشار استفاده می شود، تولید می شود.

انواع متداول، مانند لوله فولادی کربنی، در معرض خوردگی هستند و بر اساس درصد کلی کربن موجود در لوله، در کلاس‌ها یا درجه‌های مختلف موجود هستند. جدول 1 زیر درصد کربن معمولی را بر اساس درجه در فولاد کربنی خلاصه می کند.

لوله فولادی کربن سیاه که نام آن از یک پوشش اکسید آهن تیره است که روی سطح لوله وجود دارد، گاهی اوقات با لوله گالوانیزه اشتباه گرفته می شود، اما در واقع گالوانیزه نیست.

با این حال، پوشش آن درجاتی از مقاومت در برابر خوردگی یا محافظت را فراهم می کند. لوله فولادی سیاه معمولاً در کاربردهای گاز استفاده می شود و همچنین برای انتقال بخار فشار بالا مانند دیگ بخار سیستم های گرمایش استفاده می شود.

لوله گالوانیزه یک لوله فولادی است که یک پوشش روی به آن اضافه شده است تا یک مانع محافظتی خارجی در برابر مواد خورنده ایجاد کند.

این نوع لوله‌کشی که گاهی به آن گالوانیزه گرم نیز گفته می‌شود، در خطوط آب و گاز تجاری و مسکونی استفاده می‌شود و تا 250 psi درجه‌بندی می‌شود.

طول های استاندارد، مانند لوله گالوانیزه 20 فوت یا بخش لوله گالوانیزه 12 فوت در دسترس هستند، و ممکن است برای نصب آماده با اتصالات لوله استاندارد از قبل رزوه شوند.

یا می توان آنها را به صورت سفارشی برش داد و در محل با استفاده از قالب های رزوه کاری لوله رزوه کاری کرد. .

مواد پوشش دهنده متداول می تواند شامل آسفالت قیری، اپوکسی قطران زغال سنگ، پلی اورتان، شیشه (مینای چینی) یا ملات سیمان باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.