فروش صابون خاویار والنسی در عربستان به دلیل گران بودن ممنوع شد

نوار معطر که فوراً ما را شاداب می کند بله صابون خاویار والنسی یک چیز اجباری برای همه ما صابون‌ها با استفاده از روغن‌ها یا چربی‌های طبیعی ترکیب شده با هیدروکسید سدیم و سایر مواد قلیایی ساخته می‌شوند.

که کف خوبی روی بدن ما ایجاد می‌کند و تمام آلودگی و عرق را از بین می‌برد. صابون ها مقداری رنگ و بوی به آن اضافه شده است.

نکته جالب در مورد آنها این است که هر کدام از آنها مطابق با نیازهای مختلف ساخته شده اند. برصابون خاویار والنسیخی از آنها به عنوان صابون پوست یا زیبایی عمل می کنند.

در حالی که برخی دیگر مواد شوینده سخت برای تمیز کردن لباس ها، ظروف و غیره هستند. اما هدف اصلی صابون یکسان است. از تمیز کردن بنابراین، اینها چگونه طبقه بندی می شوند؟ در اینجا دو دسته از صابون های رایج در اطراف ما وجود دارد.

آیا می دانید صابون ها از چه چیزی ساخته شده اند؟ آیا تا به حال فکر کرده اید که چرا مواد شوینده قوی تر از صابون های حمام شما هستند؟

این مقاله به شما کمک می‌کند تا بررسی کنید که صابون‌ها شامل چه مواردی هستند، چگونه ساخته می‌شوند و اهداف هر نوع صابون چیست.

صابون های توالت آنهایی هستند که کاربرد آرایشی دارند. صابون های توالت و میله های حمام دو اصطلاحی هستند که به جای هم استفاده می شوند.

با این حال تفاوت هایی بین آنها وجود دارد. صابون های توالت حاوی TFM یا مواد چرب توتال هستند که در مقایسه با میله های حمام که حاوی TFM کم هستند، چرب تر هستند.

آنها حاوی حدود 76٪ TFM هستند و صابون آسیاب شده یا همگن با درجه بالا و گاهی اوقات ترکیبی از هر دو هستند. کف خوبی می دهد و رنگ های زیادی دارد. آنها معطر هستند.

اینها حاوی حدود 70٪ TFM هستند. اینها صابون های پر شده ای هستند که بافتی صاف و سفت خواهند داشت. آنها سفید یا رنگی هستند و خاصیت کف کنندگی خوبی نیز دارند.

صابون های درجه 3 حاوی حدود 60 درصد TFM هستند و بافتی صاف و سفت دارند. آنها اغلب به دلیل وجود اسید کرسیلیک قرمز هستند یا می توانند سفید یا رنگی باشند. آنها همچنین خاصیت کف کنندگی خوبی دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.