شیشه پاک کن سه کاره که می تواند شیشه را طرح دار کند

تمیز کردن شیشه‌های ماشین ممکن است یک فکر بعدی به نظر برسد بالاخره تیغه‌های برف پاک کن برای همین کار است، درست است؟

به نوعی در حالی که تمیز و شفاف نگه داشتن قسمت بیرونی شیشه جلو ضروری است، اما نباید شیشه های جانبی، شیشه عقب و داخل شیشه های اطراف خودرو را فراموش کنید.

از آمونیاک دوری کنید. اکثر شیشه پاک کن سه کاره خودرو فاقد آمونیاک هستند و دقیقاً روی بطری آن نوشته می‌شود، اما همیشه ایده خوبی است که آن را تأیید کنید.

تمیز کردن شیشه خودرو به میزان قابل توجهی دید را بهبود می بخشد. ممکن است از دیدن تفاوت بعد از یک پاک کردن خوب شگفت زده شوید. و البته، دید واضح مزایای ایمنی نیز دارد. اما تعداد زیادی پاک کننده شیشه در بازار وجود دارد، بنابراین کدام یک بهتر عمل می کند؟

بلافاصله این را به شما خواهیم گفت: استفاده از شیشه پاک کن بدون آمونیاک ضروری است. آمونیاک می تواند رنگ پنجره را از بین ببرد به خصوص چیزهای ارزان تر – بنابراین اگر از طرفداران ظاهر کاسه ماهی نیستید.

همچنین هنگام جستجو در اطراف، شیشه پاک‌کن‌های سرامیکی را خواهید دید. اینها یک لایه آبگریز روی شیشه جلوی شما باقی می‌گذارند که اجازه می‌دهد قطرات آب به درستی سر بخورد.

حتی در حدی که نیازی به استفاده از برف پاک‌کن‌ها نباشد. در حالی که عالی به نظر می رسد، اما متوجه شدیم که اعمال صحیح آن کمی تلاش بیشتری می کند، و استفاده از آن در ویندوزهای دیگر شما منطقی نیست.

برای اینکه بفهمیم کدام محصول بهترین تمیزکننده پنجره ها است، 10 پاک کننده مختلف را جمع آوری کردیم و دست به کار شدیم. همانطور که ما آنها را از طریق دستکش آزمایشی Gear Team اجرا کردیم، مشخص کردیم که کدام یک بهترین عملکرد را دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.