شناخته شدن مفاهیم بیومکانیکی کفش پاشنه بلند

 مفاهیم بیومکانیکی کفش مجلسی توری پاشنه بلند به خوبی شناخته شده است، و اکنون تصاویر قابل توجه تحمل وزن و یافته های جدید مطالعه، آگاهی پزشک و بیمار را به سطح بالاتری می برد. اما بسیاری از زنان هنوز پاهای خود را فدای مد می کنند.

مریلین مونرو به قول معروف (و شاید به طور غیرمعمول) گفت: «نمی‌دانم چه کسی کفش اسپرت عروس پاشنه بلند را اختراع کرد، اما همه زنان بسیار مدیون او هستند». بیش از چند فرصت درآمد

آنچه مرلین می‌دانست، و بسیاری از زنان دیگر دریافته‌اند، این است که احتمالاً هیچ کالای مد دیگری با قدرت دگرگون‌کننده کفش‌های پاشنه بلند وجود ندارد.

آنها می‌توانند فوراً قد، تمایلات جنسی، اقتدار، اعتماد به نفس و موقعیت را به شما بدهند.2،3 و بله، درد بر اساس نظرسنجی انجمن پزشکی پا در آمریکا در سال 2014 از 1000 بزرگسال آمریکایی، کفش‌های پاشنه بلند اولین علت درد پای ناشی از کفش هستند و 71 درصد از کسانی که پاشنه می‌پوشند می‌گویند هنگام پوشیدن آن درد می‌گیرند.

درد متاتارس، تشدید شرایط موجود مانند بونیون ها و گوش های گوش، نوروما، کپسولیت، مشکلات تعادلی و ناخن های زیر پا، پینه و میخچه از جمله مشکلات رایج مرتبط با پاشنه پا هستند که توسط گریس تورس هاجز، DPM، در مطب خصوصی خود مشاهده شده است. پنساکولا، فلوریدا.

«ما اکینوس را به عنوان عاملی در مشکلات بیومکانیکی پاها حتی در صورت عدم پوشیدن کفش پاشنه بلند، مشکلاتی که می‌تواند شامل افتادگی بیش از حد در پا، التهاب کف پا، درد در مفاصل میانی پا، و انواع دیگر تاندونیت باشد، شناسایی می‌کنیم.

،” او گفت. «اگر افراد بیشتر وقت خود را با کفش مجلسی دخترانه قزوین پاشنه‌بلند سرگردانی می‌کنند، خمیدگی پشتی آن‌ها کاهش می‌یابد زیرا پاشنه‌های پاشنه‌شان هرگز به زمین نمی‌رسد.

و مطمئناً اکینوس از قبل موجود می‌تواند با استفاده منظم از کفش‌های پاشنه بلند تشدید شود یا در بیمار ایجاد شود. کسانی که قبلاً اکینوس نداشته اند اگر بیشتر اوقات کفش های پاشنه بلند را انتخاب کنند.

 • منابع:
  1. High heels: Elevating the discussion
 • تبلیغات: 
  1. با این کارها می توانید ثروت آفرین باشید!
  2. رنگی که سرما را از خود عبور نمی دهد
  3. کشف منبع طلا در یک روستای دورافتاده!
  4. قیمت چکش در بازار ابزار صعودی شد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.