ساعت omega اصل در دوییدن به شما نیروی بیشتری می دهد

اگر امروزه محبوب ترین ساعت omega اصل مچی نماد یک موقعیت اجتماعی خاص هستند، برای این منظور طراحی نشده اند.

در واقع، این شگفتی‌های کوچک مهندسی، با پیچیدگی‌های پیچیده‌ترشان، زندگی را برای خلبانان، غواصان و حتی فضانوردان آسان‌تر می‌کرد.

در زمان اختراع مربوطه، آنها برای مردان در نظر گرفته شده بودند، و هنوز هم به عنوان یک لوازم جانبی معمولی مردانه در نظر گرفته می شوند.

و با این حال، این زنان بودند که اولین ساعت‌های مچی را استفاده کردند. آنها که قرن ها با جواهرات و اشیاء زینتی آراسته شده اند، در واقع پوشیدن لوازم تزئینی روی مچ دست را دموکراتیک کرده اند.

گفته می شود اولین ساعت مچی شناخته شده در تاریخ متعلق به الیزابت اول انگلستان بوده است. این در سال 1571 توسط رابرت دادلی مورد علاقه اش، ارل لستر به او داده شده بود. هیچ چیز در مورد ظاهر این ساعت مشخص نیست، اما آن را “ساعت بازو” نامیدند.

با این حال، مدل ملکه هیچ تأثیری بر توسعه ساعت مچی به طور کلی نداشت. در واقع، این جواهری است که در مرکز توجه قرار گرفته است: ساعت حلقه. ساعت های حلقه ای قبلاً در قرن شانزدهم وجود داشتند.

از دهه 1750 بسیار محبوب شدند. برای ردیابی منشأ استفاده از ساعت به عنوان یک لوازم جانبی، باید به پاریس سفر کرد، جایی که ساعت ساز سوئیسی آبراهام لوئیس برگه شرکت خود را در سال 1775 تأسیس کرد.

یکی از وفادارترین مشتریان او کسی نبود جز ملکه ماری آنتوانت که صاحب چندین اثر او بود. در سال 1783، برگوئه توسط “دوست ویژه ماری آنتوانت”، کنت سوئدی هانس اکسل فون فرسنا، مأموریت یافت تا چیزی را بسازد که محور مجموعه او خواهد بود.

یک ساعت جیبی با پیچیدگی های متعدد. متأسفانه این کمیسیون تا سالها پس از اعدام ماری آنتوانت تکمیل نشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.