زنی با دمپایی عربی یک تکه پسرش را کتک زد

دمپایی بسته بدون شک رایج ترین نوع دمپایی عربی یک تکه است. اینها دمپایی هایی هستند که پا را از انگشتان تا پاشنه به طور کامل محصور می کنند.

آنها معمولاً از مواد انعطاف پذیر مانند پارچه، پلاستیک یا مواد دیگر ساخته می شوند. تفاوت بین دمپایی بسته و کفش یکی از اهداف است. یک دمپایی بسته برای پوشیدن در داخل خانه طراحی شده است.

دمپایی های بسته اغلب ساده هستند، اما بسیاری از آنها دارای الگوهای تزئینی یا طرح های رنگی هستند. آنها اغلب دارای کفی پلاستیکی سخت هستند که در کف چوبی یا کاشی صدا ایجاد می کند.

شاید بتوان گفت که دمپایی های باله بیشتر شبیه جوراب هستند. آنها از مواد بسیار نرم ساخته شده اند و به گونه ای طراحی شده اند که پاها را بسیار شبیه جوراب یا مقرنس بسته بندی کنند. تفاوت این است که خود ماده برای هدف خاصی از باله طراحی شده است.

دمپایی باله پاشنه پا را می‌پوشاند، البته به سختی، و دارای بند‌های نرمی است که دمپایی را روی مچ پا محکم می‌کند. خود دمپایی برای ارائه طراحی شده است، به همین دلیل است که با باله مرتبط است. با این حال، می توان آن را برای مجالس شیک نیز پوشید.

اینها دمپایی هایی هستند که شکل چکمه های بدون پاشنه یا چکمه را تقلید می کنند. چکمه‌ها بیشتر مربوط به نوزادانی است که روی آنها لیز می‌خورند و پاها را کاملاً تا مچ پا می‌گیرند. اندازه و وزن دمپایی آن را روی پا نگه می دارد، اما مناسب نیست.

دمپایی های بوتی اغلب از چرم با روکش پشمی یا خز برای گرمای بیشتر ساخته می شوند. برخی از دمپایی‌های چکمه‌ای شبیه چکمه‌های بیتل است که در دهه 1960 توسط گروه بیتلز معروف شد.

این نوع دمپایی شبیه پاپوش هایی است که در هلند رایج است. پاپوش یک کفش یا دمپایی کاملاً بسته است که از مواد سخت یا مواد نرم ساخته شده است. آنها دمپایی بسته هستند، اما به سختی به عنوان پاشنه کاملا پایین است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.