زنی با آب معدنی او همسرش را به قتل رساند

در ایتالیا آب معدنی او منشا گرفته است و نام تجاری خود را مدیون موسس آن MR.FELICE BISLERI است. در سال 1967، BISLERI کارخانه خود را در بمبئی برای بطری‌سازی و بازاریابی واقعی راه‌اندازی کرد که ابتکار عمل چندان پرباری نبود.

در سال 1969، BISLERI می خواست تجارت خود را تعطیل کند و برای کمک به آقای Bisleri، آقای Chauhan شرکت را خریداری کرد و قصد داشت آن را به یک مارک نوشابه و نوشابه تبدیل کند.

از آن زمان به عقب نگاه نکرده و راه درازی را پیموده است. اکنون، درصد بالایی از سهام در بازار هند را در اختیار دارد و همچنین به طور گسترده در جبهه بین المللی گسترش یافته است.

این شرکت بطری های نوشیدنی بسته بندی شده خود را از طریق ناوگان بزرگ کامیون ها مستقیماً از طریق سیستمی به نام «فروش مسیری» بین خرده فروشان توزیع می کند.

این سیستمی است که در آن راننده کامیون به عنوان پرسنل خدماتی آموزش می بیند. این کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که بطری های عرضه شده در شرایط مناسب و شکل خوب و بدون تغییر شکل هستند و آب شیرین تامین می شود.

BISLERI توسط یک کمپین تبلیغاتی تهاجمی، چاپی و تلویزیونی تبلیغ می شود. تلویزیون با احتکار، بنرها، و مواد محل فروش پشتیبانی می شود. حتی خودروهای مورد استفاده برای عرضه نیز با رنگ سبز روشن رنگ آمیزی شده اند.

چند سال پیش برند بیسلری گسترش یافت و محصول جدیدی مانند آب کوه بیسلری به بازار عرضه شد. هدف این شرکت با این برند جذب یا هدف قرار دادن اقشار متوسط رو به بالای جامعه است.

این شرکت قصد دارد با قیمت گذاری آب معدنی با قیمت بالا نسبت به آب آشامیدنی مقطر بسته بندی شده، زنجیره ارزش را افزایش دهد. پارله در اقدامی جسورانه بسته بندی بیسلری را از رنگ آبی به سبز آبی طراحی کرد تا آن را از سایر برندهای موجود در بازار متمایز کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.