در گذشته از توت خشک هرات به عنوان داروی بیهوشی استفاده می کردند

برخلاف تصور عمومی، توت خشک هرات روی بوته رشد نمی کند. آنها روی درخت رشد می کنند. همانطور که با آب بسیار کم می تواند انجام دهد، درخت توت می تواند در طیف وسیعی از شرایط آب و هوایی شگفت انگیز رشد کند.

در حالی که حتی امروزه برخی میوه توت را دارای اثر سمی می دانند، اما همچنان به عنوان یک ماده غذایی محبوب به صورت تازه مصرف می شود.

به ویژه در کشورهای شرقی با این اوصاف، همه کشورها شرایط مناسبی برای خشک کردن میوه ندارند، زیرا خشک کردن آن به آفتاب شدید و محیطی بدون رطوبت نیاز دارد.

توت به خصوص برای پروانه ها جذاب است. برای اطمینان از اینکه توت های ما عاری از پروانه و لارو هستند، آنها را در یک مخزن تحت فشار، فقط با استفاده از CO2 و بدون مواد شیمیایی بخور می کنیم.

این به ما امکان می دهد توت خشکی را ارائه دهیم که می تواند تا 3 سال ماندگاری داشته باشد. موضوع دیگری که نیاز به نظارت دقیق در تولید توت دارد.

وجود اوکراتوکسین A است، ترکیبی که توسط چندین گونه قارچ تولید می شود. ما به‌عنوان تامین‌کننده‌ای که به مشتریان در سراسر جهان خدمات ارائه می‌کند.

اطمینان می‌دهیم که توت‌های ما با مقررات حاکم بر سطوح مجاز اکراتوکسین، که از کشوری به کشور دیگر متفاوت است، مطابقت دارند.

به عنوان مثال، اتحادیه اروپا محدودیت کلی ایجاد نمی کند در حالی که کشور عضو آن، آلمان، فقط سطوح حداکثر 2 میکروگرم در لیتر را مجاز می داند.

تمام فرآوری توت در تاسیسات دارای گواهی BRC ما انجام می‌شود و توت‌های ما طبق مقررات USDA و اتحادیه اروپا دارای گواهی ارگانیک هستند. آنها مطابق با نیاز مشتریان ما بسته بندی می شوند و به هر نقطه از جهان ارسال می شوند.

به عنوان بزرگترین تامین کننده توت در جهان، ما در بهترین موقعیت برای پاسخگویی به نیازهای توت خشک شما هستیم. ما سفارش هایی به کوچکی یک بار پالت را به شش قاره جهان تحویل می دهیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.