جایگزین کردن کفش های معقول به جای پاشنه بلند

کورنلیسون سعی می‌کند جایگزین‌های پاشنه بلند معقولی مانند پوشیدن محدود، پاشنه‌های پایین (1.5 اینچ و پایین‌تر) و کفش مجلسی توری با جعبه پنجه مناسب را به بیمارانش توصیه کند.

اما او خاطرنشان کرد که اگرچه پلتفرم های جلو پا ممکن است برخی از مشکلات را حل کنند، اما می توانند مشکلات دیگری را ایجاد کنند.

«کفش‌ها [با سکوهای جلوی پا] اغلب بسیار حجیم و سنگین هستند و این می‌تواند منجر به خستگی سریع هنگام حرکت کردن شخصی شود.

همچنین کفش اسپرت عروس ممکن است بیشتر مستعد انجام یک گام اشتباه باشند که می تواند باعث پیچ خوردگی مچ پا و شکستگی شود.

سکوها همچنین ممکن است انعطاف پذیری جلوی پا و ورودی حسی به سطح کف پا را کاهش دهند.

«مگر اینکه کفش‌های پلت‌فرم دارای یک راکر در قسمت جلوی پا باشند، نمی‌توانید تحت مکانیک راه رفتن عادی قرار بگیرید، به‌ویژه در مرحله پیشرانه راه رفتن وقتی پا را فشار می‌دهید.»
او گفت و برخی از این کفش مجلسی دخترانه قزوین آنقدر ضخیم و سفت هستند که هیچ انتقال حسی ندارند، و این می‌تواند مشکلاتی را ایجاد کند، چه پیدا کردن پدال ماشین یا حفظ حس عمقی.

تورس هاجز خاطرنشان کرد که برخی از طراحان کفش پاشنه بلند از تولیدکنندگان کفش ورزشی امتیاز می گیرند.

او گفت: «برخی از کفش‌های شیک‌تر اکنون از موادی استفاده می‌کنند که معمولاً در کفش‌های دویدن یافت می‌شوند و ویژگی‌های مکانیکی آن‌ها را برای ایجاد یک زیره بالشتکی که لاستیکی است، قدرت بیشتری دارد و ممکن است بار روی نقاط فشار را بهبود بخشد، ادغام کرده‌اند.

به عنوان مثال، کول هان، فناوری Nike’s Air را که هوای تحت فشار داخل یک کیسه سخت و انعطاف پذیر قرار می گیرد، در زیر پاشنه پا، جلوی پا یا هر دو، در چندین خط کفش مردانه و زنانه، از جمله پمپ های زنانه، قرار داده است.

طراح کفش مجلسی کودک، سیلویا فادو، معماری و اصول طراحی کاربردی را با کفش های مد روز ادغام می کند و خطی خارق العاده و آینده نگرانه از کفش های پاشنه بلند ایجاد کرده است (شکل 2).

خط Kinetic Traces، یک خط نمونه اولیه که او از آن به عنوان پایه ای برای طراحی کفش های پوشیدنی بیشتر استفاده می کند، از فنرها، توپ های لاستیکی، هیدرولیک پنوماتیک و حلقه های فلزی در کفش های پاشنه بلند مد استفاده می کند تا راحتی و جذب ضربه را بهبود بخشد.

فادو که در بارسلونا مستقر است، با یک معمار و یک مهندس برای ساخت کفش‌هایی کار کرد که با استفاده از ترکیبی از روش‌های سنتی و با تکنولوژی بالا، از جمله چرم و فلزکاری، ماشین‌کاری سنتی، شکل دادن به چوب، و فرز سه‌بعدی ساخته شدند.

 • منابع:
  1. High heels: Elevating the discussion
 • تبلیغات: 
  1. با این کارها می توانید ثروت آفرین باشید!
  2. رنگی که سرما را از خود عبور نمی دهد
  3. کشف منبع طلا در یک روستای دورافتاده!
  4. قیمت چکش در بازار ابزار صعودی شد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.