تلویزیون سامسونگ بندر گناوه موجب مرگ ملکه الیزابت شد

سیستم عامل تایزن تلویزیون سامسونگ بندر گناوه برای سال 2022 دستخوش تغییراتی شده است. این شرکت اکنون با گنجاندن یک صفحه اصلی که کل صفحه را پر می کند به جای نوار راه اندازی که در امتداد پایین آن قرار دارد به رقبای خود پیوسته است.

این “Smart Hub” جدید دارای یک نوار کناری است که به شما امکان می دهد بین سه دسته اصلی – رسانه، بازی و محیط – جابجا شوید و عملکردهای جدیدی را در طیف وسیعی از مناطق معرفی می کند.

این قابلیت شامل «Watch Together» است پلتفرمی که از طریق آن می‌توانید با دوستان یا خانواده به صورت مجازی در حین پخش محتوا تعامل داشته باشید.

یک پلتفرم NFT و مرکز بازی سامسونگ که به عنوان پورتال خدماتی مانند Google Stadia و GeForce Now Nvidia عمل می‌کند. سامسونگ همچنین Game Bar خود را بهینه سازی کرده است و نسخه 2.0 در مدل های پرچمدار Neo QLED آن وجود خواهد داشت.

نئو QLED های این شرکت با وجود فناوری پنل بسیار پیشرفته، مقرون به صرفه تر هستند. اینها از مینی ال‌ای‌دی‌ها، که بزرگ‌تر از میکرو ال‌ای‌دی‌ها هستند.

اما به‌طور قابل‌توجهی کوچک‌تر از ال‌ای‌دی‌های معمولی هستند، برای روشن کردن پنل‌هایشان به همراه فیلتر کوانتوم دات استفاده می‌کنند.

آن‌ها نسبت به نمونه‌های LED استاندارد خود روشن‌تر و کم‌مصرف‌تر هستند و دارای مناطق کم‌نور محلی بسیار بیشتری هستند که به بهبود کنتراست و کیفیت کلی تصویر کمک می‌کند.

ما همه آنها به جای پردازنده عصبی پیشرفته تر، از پردازنده Neo Quantum 4K سال گذشته پشتیبانی می کنند. آنها همچنین به جای طراحی Infinity One، فقط طراحی Neo Slim سامسونگ را دارند و با جعبه One Connect عرضه نمی شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.