برنامه نویسی پروژه پردازش تصویر زبان اندروید

پروژه برنامه نویسی پردازش تصویر در محیط اندروید را با زبان جاوا به همراه فایل توضیحات ارائه می کنیم.
شاید کمی در ابتدا که نام پردازش تصویر به گوشتان می خورد با خود بگویید این چه پروژه ای است و مشتاق این می شوید که درباره آن اطلاعاتی بدست آورید. قبل از هر چیزی باید شاخه ی مربوطه در حوزه پردازش تصویر را در نظر بگیریم، زیرا پردازش تصویر شاخه های متفاوتی دارد. یکی از شاخه ها برای کار کردن روی تصاویر می باشد، و شاخه ی دیگر به نام بینایی ماشین شناخته شده است. برای آشنایی بیشتر با هر کدام از این شاخه ها با ما همراه باشید.
آنچه در این مقاله می‌خوانید:
برنامه نویسی پردازش تصویر

پردازش تصویر

همانطور که اشاره کردیم شاخه های مختلف پردازش تصویر استفاده های متفاوتی نیز دارند. که از شاخه ماشین بینایی این علم در رباتیک استفاده می شود. ولی در کل در پردازش تصاویر، ورودی تصاویر یا فیلم می باشند و پرازشگر های تصاویر روی آن ها پردازش انجام داده، سپس خروجی می دهند. ولی خروجی که می دهند با توجه به نیاز ما خواهد بود. که شاید ممکن است تصویر باشند یا مجموعه ای از نشانه های ویژه باشد.
برنامه نویسی پردازش تصویر

پردازش تصویر در اندروید

OpenCV توسط زبان C++نوشته شده است که شامل مجموعه ای از کتابخانه ها برای برای کار کردن با پردازش تصویر می باشد. که می توانید با استفاده از این کتابخانه ها در اندروید اپلیکیشن های خوبی تولید کنید. این کتابخانه ها کاربرد های زیادی دارند که به برخی از آن ها اشاره می کنیم.
تشخیص حرکت
شناسایی چهره
ایجاد تغییر در تصاویر
رباتیک
در الگوریتم های مختلف
ضمنا این کتابخانه ها توسط پلتفرم های مختلف پشتیبانی می شوند و به راحتی می توان در اندروید استفاده کرد.
برای انجام انواع پروژه های پردازش تصویر می توانید به سایت آراد سئو مراجعه کنید و سفارشات خود را ثبت کنید.
منبع: آرادسئو

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.