برنامه نویسی پروژه دانشجویی با جاوا اسکریپت

برنامه نویسی جاوا اسکریپت برای نوشتن چه نوع برنامه هایی کاربرد دارد؟ کدام شرکت ها بهترین پروزه ها را با جاوا اسکریپت ارائه می کنند؟
با وجود تنوع زبان های برنامه نویسی فقط تعداد محدودی در دانشگاه ها تدریس می شوند. دانشجویانی که علاقه به برنامه نویسی دارند، خود باید به دنبال زبان برنامه نویسی مورد علاقه ی خود بروند. برنامه نویسی های مختلفی از جمله تحت وب، تحت شبکه، تحت ویندوز و سایر پلتفرم های موجود، که می توانید برحسب سلیقه یکی از حوزه ی مورد علاقه ی خود را انتخاب کنید. که زبان جاوا اسکریپت یکی از برنامه نویسی های تحت وب می باشد که می توانید با کمک آن، برنامه های وب و سایت های قدرتمندی با کمک زبان های دیگر پیاده سازی کنید.

برنامه نویسی جاوا اسکریپت

برنامه نویسی جاوا اسکریپت

جاوا اسکریپت نوعی زبان سطح بالا و شی گرایی نیز می باشد که توسط NetScape ایجاد شده است. زبان جاوا اسکریپت مانند زبان هایی مثل سی پلاس پلاس از شرط ها، حلقه ها و دستورات دیگر در این زبان استفاده می کند. برخی افراد بر این باورند که زبان جاوا و جاوا اسکریپت یکی می باشد، ولی باید گفت که این دو زبان کلا با هم متفاوت می باشند. از مزیت های این زبان می توان به ساختن نمونه از سیستم اشاره کرد. که بسیار به کار می آید. همانطور که می دانید جاوا اسکریپت یکی از زبان هایی می باشد که در مراحل برنامه نویسی در صفحات وب کارایی زیادی دارد. ضمنا برای انیمیشن سازی، تغییر متون صفحات وب، منو های متنوع و بسیاری موارد دیگر در برنامه نویسی وب به کار می آید.

پروژه های دانشجویی با جاوا اسکریپت

دانشجویان برای پروژه های پایانی و یا کلاسی خود ممکن است زبان های مختلفی را انتخاب کنند که جاوا اسکریپت یکی از این زبان ها می باشد. این زبان با قابلیت هایی که دارد می تواند پروژه های متنوعی را پشتیبانی کند.
برای نوشتن پروژه های خود با این زبان می توانید به سایت آراد سئو مراجعه کنید و سفارشات خود را انجام دهید.
منبع: آرادسئو

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.