با چسب کاشی پرسلان می توان مجسمه آزادی را ترمیم کرد

قبل از تزریق چسب کاشی پرسلان باید به خوبی تنظیم شود تا از شکستن پیوند جلوگیری شود. برای زمان مشخص به بسته بندی چسب مراجعه کنید. معمولاً قبل از تزریق باید حدود 24 ساعت صبر کنید.

تمام اسپیسرهای مورد استفاده برای تنظیم را بردارید. رنگ دوغاب انتخابی خود را تعیین کنید. برای بهترین نتیجه، مختصات رنگ با کاشی را انتخاب کنید.

دوغاب اضافی را بلافاصله با لبه شناور از سطح جدا کنید. شناور را با زاویه 90 درجه شیب دهید و آن را به صورت مورب روی کاشی ها بتراشید.

فرآیند فشرده سازی را ادامه دهید، سپس مقدار اضافی آن را بتراشید تا زمانی که تقریباً 30 دقیقه دوغاب بزنید یا زمانی که مخلوط شروع به سفت شدن کند.

یک سوالی که ممکن است پیش بیاید این است که تفاوت چسب کاشی دیوار و کف چیست. چسب کاشی های دیواری ظرفیت تحمل بار را ندارند.

نسبت به کاشی‌های کف نازک‌تر و سبک‌تر هستند و لعاب آن‌ها با کاشی‌های کف متفاوت است. با توجه به این ساختار سبک، چسب کاشی دیوار نیازی به ایجاد استحکام چسبندگی بالایی ندارد.

چسب های کاشی کف سنگین تر و ضخیم تر از کاشی های دیوار هستند. همچنین در برابر فشار عمودی مقاومت بیشتری دارند. بنابراین مهم است که هنگام خرید لوازم کفپوش خود به سراغ چسب کاشی کف محکم بروید.

چسب های کاشی یا به صورت پودر و یا به صورت خمیرهای آماده می باشد. چسب های پودری نیاز به مخلوط کردن با آب دارند. آنها به یک دوغاب تبدیل می شوند که یک پیوند قوی ایجاد می کند.

آنها برای کاشی های کف مناسب هستند. از طرفی رب های آماده بدون هیچ گونه آماده سازی قبلی قابل استفاده هستند. آنها بهترین عملکرد را در ایمن سازی کاشی های دیوار دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.