با چسب قطره ای رازی می تاوان شکاف دیوار را تعمیر کرد

چندین نمونه منتشر شده از چسب قطره ای رازی سیانواکریلات وجود دارد که در این نمونه برای استفاده در چسباندن ناخن مصنوعی به بازار عرضه شده است که به طور تصادفی در چشم کاشته شده است.

این گاهی اوقات به دلیل خطای کاربر رخ می دهد که باعث می شود یک جت چسب به داخل چشم پاشیده شود و گاهی به دلیل اشتباه گرفتن چسب با یک داروی چشمی چسب سیانواکریلات که مستقیماً به چشم تزریق می شود به نظر نمی رسد.

آسیب حرارتی، شیمیایی یا سمی قابل توجهی ایجاد کند. در واقع، از چسب بافت در چشم پزشکی به منظور القای تارسورافی موقت و بستن سوراخ های کوچک قرنیه استفاده شده است.

به نظر می رسد که خطر اصلی تزریق چسب به چشم شامل ضربه مکانیکی ناشی از تلاش های غیر متخصص برای برداشتن چسب توسط بیمار یا پزشک است که آسیب اصلی گزارش شده ساییدگی قرنیه است.

هیچ گزارشی مبنی بر صدمات بسیار جدی ناشی از تزریق ناخواسته چسب به چشم وجود ندارد، اگرچه موردی گزارش شده است که بیمار باید برای جدا کردن پلک تحت بیهوشی عمومی به سالن تئاتر برده شود.

هر مورد منتشر شده که در آن بیمار به طور تصادفی قطره چشمی را پس از اشتباه گرفتن آن با یک داروی چشمی تجویز کرده است، به شباهت بین درب بطری بطری چسب و بطری دارو اشاره می کند.

به نیاز به تبعیض بیشتر به منظور اجتناب از چنین اشتباهاتی و تلاش از طرف تامین کنندگان چسب برای تشخیص بطری آنها از داروها اشاره شده است.

اولین گزارش موردی که در آن تزریق تصادفی چسب در چشم در یک بیمار آب مروارید پس از عمل اتفاق افتاده است، و ممکن است استدلال شود که اگر بینایی ضعیف عاملی در انتخاب بطری اشتباه باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.