از پارچه مبلی نخی برای ماور کردن تانک های جنگی استفاده می کنند

از بین بردن لکه کره یا سایر چربی ها با پاشیدن قسمت کثیف مبل و پارچه مبلی نخی با طلق انجام می شود. روی آن دستمال کاغذی بکشید و اتو کنید. سپس لازم است به محض کثیف شدن کاغذ جاذب به دنبال جذب لکه ها، آن را تعویض کنید.

برای مبل هایی که با ابریشم پوشانده شده اند، پس از جذب تالک توسط پارچه، باید آن را به آرامی مسواک بزنید. برای مبل پشمی، تالک را می توان با پودر خاکی Sommières جایگزین کرد.

لکه مرطوب را می توان با صابون سفید رنده شده، نشاسته، نمک ریز و آب لیمو پاک کرد. با خمیر به دست آمده با این مواد روی مبل را بمالید.

استفاده از صابون مارسی یا گلیسیرین ولرم و شستشوی پارچه ساده ترین راه حل برای از بین بردن لکه قهوه است.

همچنین می توانید مخلوطی از آب و الکل و سپس اسید استیک را بمالید، به خصوص روی صندلی راحتی که با ابریشم و پشم پوشیده شده است. سدیم پربورات نیز نتایج خوبی می دهد.

همان اصل برای قهوه. مخلوط آب و الکل و اسید استیک نیز می تواند لکه آبجو را از بین ببرد. پس از اینکه لکه را با مخلوط آغشته کردید، آن را بشویید و بگذارید خشک شود.

محل رنگ شده را فوراً با نشاسته ذرت یا زمین Sommières بپاشید. روی لکه را مسواک بزنید و سپس با پارچه ای آغشته به شیر بمالید. همه چیز را با آب صابون تمیز کنید.

لکه را با کاغذ لکه، اسفنج یا پارچه بکشید و سپس با پارچه ای آغشته به آب لکه ها را تمیز کنید. برای لکه های قدیمی تر، مخلوط آب و الکل به دنبال اسید استیک موثر است.

برای ایجاد لکه تازه، می توان آن را با یک پارچه آغشته به آب و مایع ظرفشویی تمیز کرد. هر 30 دقیقه محل لکه دار را در شیر گرم خیس کنید تا لکه از بین برود.

سرکه یا آب سودا نیز می تواند این لکه را از بین ببرد. اگر ناپدید نشد، پارچه را باید با گلیسیرین مالیده و بگذارید چند دقیقه قبل از شستشو با آب ولرم عمل کند.

اگر لکه هنوز تازه است، پاشیدن قسمت لکه دار با آرد یا خاک رس Sommières کار را انجام می دهد. بگذارید قبل از مسواک زدن خشک شود و با یک پارچه آغشته به آب صابون بمالید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.