از نخود شور مشهد روغن تهیه می کنند

همچنین در مصرف روغن زیتون کوتاهی نکنید. می توانید کمتر استفاده کنید، اما نخود شور مشهد شما کمتر ترد می شود.

در آخر صبر کنید تا نخودها را با هر ادویه یا چاشنی بریزید تا از فر بیرون بیاورید، در غیر این صورت ادویه ها تمایل به سوختن و تلخ شدن دارند.

این ادویه ها واقعاً جایی هستند که می توانید با این دستور غذا لذت ببرید. من عاشق استفاده از پودر چیلی تند یا پودر کاری هستم. همچنین می توانید نخود سوخاری را با گیاهان تازه مانند رزماری یا پوست لیمو بریزید.

اینجا اشتباه کردن سخت است.بر خلاف نخود سرخ شده، نخود تفت داده شده در فر پس از سرد شدن ترد نمی ماند، بنابراین توصیه می کنم برای تردی مطلوب، آنها را در حالی که هنوز در فر گرم هستند مصرف کنید.

این گفته، زمانی که نخود برشته شده سرد می شود، به شدت آجیلی و اعتیادآور جویدنی می شود. این یک میان وعده متفاوت است، اما به همان اندازه ارزش عشق و محبت شما را دارد.

این نخود تفت داده شده همه چیز در مورد تطبیق پذیری است. آن‌ها به اندازه‌ای نرم هستند که می‌توانند پایه سالاد شوند، به اندازه کافی ترد برای میان‌وعده هستند، و زمانی که نوبت به بسته‌بندی پروتئین و بافت در وعده‌های غذایی می‌رسد، بسیار سازگار هستند.

به طور خلاصه چیزهای زیادی برای دوست داشتن در مورد نخود وجود دارد که من در لیست دستور العمل های نخود در مورد آن صحبت می کنم من معمولاً از آنها مستقیماً از قوطی استفاده می کنم، اما 25 دقیقه اضافی برای برشته کردن آنها ارزش صبر کردن را دارد.

این نخود تفت داده شده تازه از فر برای افزودن ترد فوری به وعده های غذایی شما عالی است. اگرچه، من می گویم که آنها با گذشت زمان نرم می شوند.

اما نرمی جزئی آنها را برای سالاد نخود عالی می کند. با این وجود، آنها هنوز یکی از بهترین پروتئین های گیاهی هستند که بافتی لذیذ و طعمی از طعم نان تست را ارائه می دهند!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.