از دفتر ثبت سهام می توان برای پاک کردن سرامیک استفاده کرد

من هم یک دفتر یادداشت نگه می دارم یک دفتر ثبت سهام نوشتن و وقتی در طی ارائه ای که در مورد تحقیق در ادبیات غیرداستانی خلاقانه ارائه دادم به این موضوع اشاره کردم، دستی از بینندگان بلافاصله بلند شد.

در دفتر نوشتنم چه نوشتم؟ برخی از نویسندگان این نوع سؤالات را نادیده می گیرند آیا در دفترچه یا رایانه می نویسید، از چه قلمی استفاده می کنید، چه نوع کاغذی؟

اما خوشحالم که در مورد عملکردهای فیزیکی کاردستی صحبت می کنم  می خواهم در مورد Pilot G-2 و Clairefontaines شما بدانم. و من خوشحالم که در مورد محتوا نیز صحبت می کنم.

وقتی به این سؤال پاسخ دادم، بسیاری از مردم یادداشت برداری کردند شاید در دفترهای نوشتاری خود. در اینجا یک نسخه از آنچه من گفتم.

در دفترم یادداشت می‌کنم چه اتفاقی برایم می‌افتد، چه چیزی به آن فکر می‌کنم، مشاهدات تصادفی گاه به گاه، فهرست‌ها – چیزهای معمولی که در یک مجله می‌نویسید.

اما من این را در بخش «یادداشت‌های نوشتاری» قرار می‌دهم، زیرا (مخصوصاً به‌عنوان یک نویسنده آثار غیرداستانی خلاقانه) اغلب به مجله‌ها نگاه می‌کنم تا زمان یا مکان یا شخص یا خط فکری خاصی را به خاطر بیاورم.

اگرچه هرگز با در نظر گرفتن این موضوع در مجله خود نمی‌نویسم.من اینجا صرفاً به عنوان یک شخص می نویسم – نه یک نویسنده. در دفتر نوشتن “رسمی” خود ایده هایی را برای نوشتن پروژه ها یادداشت می کنم.

لیست هایی برای نوشتن پروژه ها تهیه می کنم و طرح هایی از پروژه های نوشتن می نویسم. اغلب من شروع به نوشتن به سمت یک پیش نویس می کنم.

اما بدون اینکه بفهمم به کجا می روم. نوشتن با دست فشار را از بین می‌برد: نمی‌توانم صفحات نوت‌بوک پاره‌شده را برای نیویورکر بفرستم. اما وقتی قطعه‌ای از دفترچه‌ام به رایانه‌ام منتقل می‌شود و در نهایت (گاهی اوقات) به چاپ می‌رسد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.