ارسال کیف مدرسه دخترانه طرح لی به مریخ با موفقیت انجام شد

در جدیدترین مجموعه‌ها، ما یک کیف مدرسه دخترانه طرح لی تقویت‌شده اضافی برای نگهداری ایمن رایانه یا رایانه لوحی اضافه کرده‌ایم. مثلا مدل Lion به آن مجهز است.

مدارس بیشتر و بیشتر به طور کامل کامپیوتری می شوند و از فناوری های جدید برای آموزش استفاده می کنند. اکنون حمل لپ تاپ یا تبلت راحت تر خواهد بود.

این نکته ضروری است زیرا این قسمت در تماس مستقیم با شانه و پشت کودک خواهد بود. همچنین به توزیع وزن کمک می کند. کوله پشتی های مدرسه ما دارای یک پشتی تقویت شده برای راحتی بیشتر و همچنین یک جفت بند شانه ای قابل تنظیم است.

بهتر است از کیف های دوشی با یک بند ضربدری خودداری کنید زیرا برای حمل وسایل مدرسه مناسب نیستند. نگهداری از دیگر نکاتی است که والدین را نگران می کند.

بچه ها کوله پشتی خود را در کلاس، در حیاط روی زمین می گذارند، آن را می اندازند، می خراشند… در پایان روز، بنابراین همیشه خیلی تمیز نیست.

بنابراین، اگر کوله پشتی قابل شستشو مانند کوله های جوما را انتخاب کنید، یک نگرانی کمتر خواهد بود! توصیه می کنیم آن را در دمای زیر 30 درجه سانتی گراد بشویید و بگذارید در هوا خشک شود.

در مقایسه با توصیه های قبلی، مقاومت پارامتر دیگری است که باید هنگام جستجوی کوله پشتی ایده آل در نظر گرفت. حتی اگر قابل شستشو باشد، ضروری است که در کوچکترین فرصتی پاره نشود.

موادی که کیف ها با آن ساخته می شوند باید بتوانند با هر شرایطی سازگار شوند. برای انجام این کار، ما با افزودن ripstop، پارچه ای مقاوم در برابر پارگی، سبک وزن و ضد آب، مناسب ترین فناوری را در کوله پشتی Moving Joma World خود قرار داده ایم.

این ماده که از رزوه های بسیار مقاوم تشکیل شده است برای افزایش عمر محصول طراحی شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.