ارسال جعبه کادو عمده به مریخ موفقیت آمیز بود

جعبه هدیه از نظر ظاهری ساده یک جعبه کادو عمده در واقع یک محصول پیچیده است که چهار نفر (صادر کننده جعبه، فروشنده، ارائه دهنده خدمات و دارنده جعبه) را گرد هم می آورد و نتیجه گیری را به دنبال خواهد داشت. از دو قرارداد

صادرکننده جعبه ها (ما همچنین می گوییم “ناشر” یا “طراح”) ارائه دهندگان خدماتی را که پیشنهادات آنها را در جعبه و/یا در وب سایت خود ارائه می دهد انتخاب می کند و با آنها قرارداد مشارکت منعقد می کند.

این قرارداد مشارکت پیشنهادی را که در طول مدت قرارداد پیشنهاد شده است تعریف می کند. تعهدات ارائه دهنده خدمات در قبال دارندگان جعبه و مجازات آنها در صورت عدم رعایت

اصولاً مسئولیتی در قبال ارائه دهندگان خدمات خود ندارد، مگر در مواردی که جعبه مربوط به کالای توریستی باشد یا در اینترنت فروخته شود.

زمانی که جعبه‌هایش را در اینترنت می‌فروشد یا شبکه‌ای از مغازه‌ها دارد، ممکن است این صادرکننده باشد. اما، اغلب، جعبه ها توسط خرده فروشان بزرگ یا آژانس های مسافرتی فروخته می شوند.

او فقط جواب عیوب خودش را می دهد. بنابراین فرضیه هایی که مسئولیت آن می تواند درگیر باشد محدود است. به عنوان مثال، اگر او جعبه هایی را بفروشد که صادرکننده آنها در حال انحلال است.

این کسی است که خدمات ذکر شده در کاتالوگ را ارائه می دهد: اجاره اتاق مهمان، رستوران، سالن زیبایی، باشگاه ورزشی و غیره. در طول مدت قرارداد مشارکت که آن را به صادرکننده ملحق می کند.

هر ارائه دهنده خدمات متعهد می شود که کوپن های هدیه را در پرداخت خدمات خود بپذیرد. اغلب، دارنده جعبه رزرو خود را مستقیماً با ارائه‌دهنده خدمات انجام می‌دهد، اما وب‌سایت‌ها امکان رزرو آنلاین را می‌دهند، به‌ویژه در مورد تعطیلات بسته.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.